این دسته شامل رنگ مو ها،روشن کننده های مو (hair lighteners)،صاف کننده های مو (hair straighteners) و اسپری مو است. همچنین عطر و ادکلن ها colognes and perfumes، لاک ناخن و لاک پاک کن ها nail care products،ترکیبات آرایشی صورت و بدن، مام ها و ضد عرق ها Deodorants/Antiperspirants،موبرها Depilatories/Hair removers و حتی دهانشویه هاoral hygiene products هم در این دسته قرار دارند.
ادامه مطلب... 
از ترکیبات خورنده ای که مصارف خانگی دارند می توان به وایتکس (bleach)،چاه باز کن ها (drain cleaners/opener)، گاز پاک کن ها (oven cleaner)، کف شوی ها (floor cleaner)، پاک کننده کاسه توالت (toilet bowl cleaner)، جرم گیرکتری (kettle cleaner/descaler) و پاک  کننده شیشه (glass cleaner) اشاره کرد.
ادامه مطلب...

مسمومیّت های گوارشی از شایع ترین مسمومیت ها می باشند و اغلب بصورت تصادفی و بر اثر نگهداری مواد سمی و شیمیایی مختلف در ظروف نامناسب و یا ظروف مواد آشامیدنی اتفاق می افتد. در این نوع مسمومیت ماده سمی از راه دهان وارد بدن می شود. پس از مدتی عوارضی در فرد مسموم ایجاد می شود که این علائم با توجه به نوع سم، قدرت سم، مقدار مصرف ، جثه فرد مصرف کننده و طول مدتی که از خوردن سم می گذرد متفاوت است.
ادامه مطلب...

همه حقوق مادی و معنوی متعلق به سازمان غذا و دارو می باشد (2017) Copyrights 2013 @ NewsTimes